Menu
Nyheder 30. oktober kl. 12:36
Træningstider for indendørs fodbold sæson 2020/2021
Nyheder
29. oktober kl. 21:09 Egebjerg Fodbolds Corona retningslinjer for indendørstræning i ungdomsafdelingen
Nyheder
29. august kl. 09:32 Pokalkamp tirsdag d. 1/9 kl. 17.15
Nyheder
13. august kl. 14:25 Opstart af Mix hold for årgang 2015 og 2016
Nyheder
13. august kl. 14:21 Træningstider Børn/ungdomsafdelingen for efteråret 2020
Kommende kampe
December 2020
4.
fredag
18.00
Marienlyst (2)
Herrer
U11
U11 A drenge - Vinterbold nov/dec. • Pulje 2
Marienlystcentret
Egebjerg Fodbold
Marienlystcentret
5.
lørdag
10.08
ERI
Herrer
U11
Inde - U11 drenge A/B (2010) 5/12 • Pulje 4
Horne-Hallen (Fyn)
Egebjerg Fodbold (1)
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
10.30
B 67
Herrer
U14
Træningskampe børn • Pulje 1
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
Egebjerg Fodbold
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
5.
lørdag
10.32
Stjernen/Thurø
Herrer
U11
Inde - U11 drenge A/B (2010) 5/12 • Pulje 4
Horne-Hallen (Fyn)
Egebjerg Fodbold (1)
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
10.56
Egebjerg Fodbold (1)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge A/B (2010) 5/12 • Pulje 4
Horne-Hallen (Fyn)
Rudkøbing BK (1)
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
11.12
Egebjerg Fodbold (1)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge A/B (2010) 5/12 • Pulje 4
Horne-Hallen (Fyn)
Rudkøbing BK (2)
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
12.00
Egebjerg Fodbold (2)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge A/B (2010) 5/12 • Pulje 5
Horne-Hallen (Fyn)
Horne f. Sp.
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
12.16
B.1913
Herrer
U11
Inde - U11 drenge A/B (2010) 5/12 • Pulje 5
Horne-Hallen (Fyn)
Egebjerg Fodbold (2)
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
12.32
Egebjerg Fodbold (2)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge A/B (2010) 5/12 • Pulje 5
Horne-Hallen (Fyn)
Aarslev BK
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
12.48
Horne f. Sp.
Herrer
U11
Inde - U11 drenge A/B (2010) 5/12 • Pulje 5
Horne-Hallen (Fyn)
Egebjerg Fodbold (2)
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
13.04
Egebjerg Fodbold (2)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge A/B (2010) 5/12 • Pulje 5
Horne-Hallen (Fyn)
B.1913
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
13.20
Aarslev BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge A/B (2010) 5/12 • Pulje 5
Horne-Hallen (Fyn)
Egebjerg Fodbold (2)
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
14.00
Tåsinge f. B.
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2010) 5/12 • Pulje 3
Horne-Hallen (Fyn)
Egebjerg Fodbold
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
14.24
Egebjerg Fodbold
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2010) 5/12 • Pulje 3
Horne-Hallen (Fyn)
Horne f. Sp.
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
14.48
Egebjerg Fodbold
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2010) 5/12 • Pulje 3
Horne-Hallen (Fyn)
Tårup IF
Horne-Hallen (Fyn)
5.
lørdag
15.12
ERI
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2010) 5/12 • Pulje 3
Horne-Hallen (Fyn)
Egebjerg Fodbold
Horne-Hallen (Fyn)
6.
søndag
10.08
Egebjerg Fodbold
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2011) 6/12 • Pulje 1
Ryslinge-Hallen
Ryslinge BK
Ryslinge-Hallen
6.
søndag
10.24
Strib IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2011) 6/12 • Pulje 1
Ryslinge-Hallen
Egebjerg Fodbold
Ryslinge-Hallen
6.
søndag
10.40
SSV Højfyn (1)
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2011) 6/12 • Pulje 1
Ryslinge-Hallen
Egebjerg Fodbold
Ryslinge-Hallen
6.
søndag
11.04
Egebjerg Fodbold
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2011) 6/12 • Pulje 1
Ryslinge-Hallen
Højby S & G
Ryslinge-Hallen
6.
søndag
12.08
Egebjerg Fodbold
Herrer
U14
Inde - U14 drenge C (2007) • Pulje 3
Ryslinge-Hallen
Ryslinge BK
Ryslinge-Hallen
6.
søndag
12.32
Egebjerg Fodbold
Herrer
U14
Inde - U14 drenge C (2007) • Pulje 3
Ryslinge-Hallen
TTLF
Ryslinge-Hallen
6.
søndag
12.56
Skårup IF (1)
Herrer
U14
Inde - U14 drenge C (2007) • Pulje 3
Ryslinge-Hallen
Egebjerg Fodbold
Ryslinge-Hallen
6.
søndag
13.12
Aarslev BK (2)
Herrer
U14
Inde - U14 drenge C (2007) • Pulje 3
Ryslinge-Hallen
Egebjerg Fodbold
Ryslinge-Hallen
6.
søndag
14.00
Egebjerg Fodbold
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2013) 6/12 • Pulje 3
Korinth Hallen (inde)
BBB (2)
Korinth Hallen (inde)
6.
søndag
14.16
Strib IF
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2013) 6/12 • Pulje 3
Korinth Hallen (inde)
Egebjerg Fodbold
Korinth Hallen (inde)
6.
søndag
14.40
Egebjerg Fodbold
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2013) 6/12 • Pulje 3
Korinth Hallen (inde)
Tarup/Paarup IF
Korinth Hallen (inde)
6.
søndag
14.56
OKS
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2013) 6/12 • Pulje 3
Korinth Hallen (inde)
Egebjerg Fodbold
Korinth Hallen (inde)
Kommende stævner
Maj 2019
5.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.00
B 1909
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Vindinge BK
B.1909s anlæg
5.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Fjordager IF
B.1909s anlæg
12.
søndag
10.00
OKS
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Ø.B.
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Kirkeby IF
S.f.B. Hellegårdsvej
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Hårby BK
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
10.30
Stenstrup IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Egebjerg Fodbold
S.f.B. Hellegårdsvej
12.
søndag
10.45
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
FC Broby
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
SFF 2015
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Egebjerg Fodbold
S.f.B. Hellegårdsvej
12.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Dalum IF (1)
Tingløkkeskolen
12.
søndag
11.30
Dalum IF (2)
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Egebjerg Fodbold
Ulbølle Stadion
12.
søndag
11.30
Krarup Espe Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Egebjerg Fodbold
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
S.f.B.
S.f.B. Hellegårdsvej