Menu
Nyheder 29. august kl. 09:32
Pokalkamp tirsdag d. 1/9 kl. 17.15
Nyheder
13. august kl. 14:25 Opstart af Mix hold for årgang 2015 og 2016
Nyheder
13. august kl. 14:21 Træningstider Børn/ungdomsafdelingen for efteråret 2020
Kommende kampe
September 2020
24.
torsdag
17.40
Krarup Espe Fodbold
0 - 0
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2020 • Pulje 3
Espe Hallen (ude)
Egebjerg Fodbold
Espe Hallen (ude)
26.
lørdag
15.00
Egebjerg Fodbold
Herrer
Senior
Herre S2 - 2020/2021 • Pulje 4
Ulbølle Stadion
Munkebo BK (1)
Ulbølle Stadion
27.
søndag
10.30
Egebjerg Fodbold
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 27/9 • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
Stjernen BK
V.Skerninge Stadion
27.
søndag
11.00
Nyborg G & IF
Herrer
U14
U14 drenge 8M (født 2007) - Efterår 2020 • Pulje 1
Idrætscenter Nyborg
Egebjerg Fodbold
Idrætscenter Nyborg
27.
søndag
11.00
Egebjerg Fodbold
Kvinder
U12
U12 pige 8M C (2009) - Efterår 2020 • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
Nr. Aaby IK
V.Skerninge Stadion
27.
søndag
11.00
Egebjerg Fodbold
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 27/9 • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
Tved BK
V.Skerninge Stadion
27.
søndag
11.30
Kirkeby IF
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 27/9 • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
Egebjerg Fodbold
V.Skerninge Stadion
27.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Herrer
U15
U15 drenge B (født 2006) - Efterår 2020 • Pulje 1
Ulbølle Stadion
Marienlyst
Ulbølle Stadion
27.
søndag
12.00
FC Faaborg
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 27/9 • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
Egebjerg Fodbold
V.Skerninge Stadion
27.
søndag
13.00
Ryslinge BK
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2020 • Pulje 3
Ryslinge Stadion
Egebjerg Fodbold
Ryslinge Stadion
28.
mandag
17.45
Egebjerg Fodbold
Herrer
U11
U11 drenge 8M A (2010) - Efterår 2020-Turnering • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
Aarslev BK
V.Skerninge Stadion
Kommende stævner
Maj 2019
5.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.00
B 1909
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Vindinge BK
B.1909s anlæg
5.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Fjordager IF
B.1909s anlæg
12.
søndag
10.00
OKS
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Ø.B.
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Kirkeby IF
S.f.B. Hellegårdsvej
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Hårby BK
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
10.30
Stenstrup IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Egebjerg Fodbold
S.f.B. Hellegårdsvej
12.
søndag
10.45
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
FC Broby
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
SFF 2015
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Egebjerg Fodbold
S.f.B. Hellegårdsvej
12.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Dalum IF (1)
Tingløkkeskolen
12.
søndag
11.30
Dalum IF (2)
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Egebjerg Fodbold
Ulbølle Stadion
12.
søndag
11.30
Krarup Espe Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Egebjerg Fodbold
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
S.f.B.
S.f.B. Hellegårdsvej