Menu
Nyheder 01. marts kl. 09:37
Træningsoversigt forår 2021 - Børn/ungdomsafdelingen
Nyheder
26. februar kl. 10:27 Egebjerg Fodbold genåbner
Nyheder
30. oktober kl. 12:36 Træningstider for indendørs fodbold sæson 2020/2021
Nyheder
29. oktober kl. 21:09 Egebjerg Fodbolds Corona retningslinjer for indendørstræning i ungdomsafdelingen
Nyheder
29. august kl. 09:32 Pokalkamp tirsdag d. 1/9 kl. 17.15
Kommende kampe
April 2021
14.
onsdag
18.15
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
Senior
Sydbank Pokalen 2021/22 • Pulje 1
Ulbølle Stadion
Korup IF
Ulbølle Stadion
15.
torsdag
17.30
Aarslev BK
-
Kvinder
U14
U14 pige 8M (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
Egebjerg Fodbold
Netplan Arena
17.
lørdag
09.30
Egebjerg Fodbold
-
Kvinder
U14
U14 pige 8M (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
Fortuna Svendborg
V.Skerninge Stadion
17.
lørdag
11.00
Egebjerg Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 pige C (2009) 8M - Forår 2021 • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
Dalum IF
V.Skerninge Stadion
17.
lørdag
11.15
Egebjerg Fodbold
-
Kvinder
U15
U15 pige Liga 2 (2006) - Forår 2021 • Pulje 1
Ulbølle Stadion
SFF 2015
Ulbølle Stadion
17.
lørdag
13.00
Stenstrup IF
-
Herrer
Senior
Herre S4.2 - Forår 2021 • Pulje 1
Stenstrup Sportsplads
Egebjerg Fodbold
Stenstrup Sportsplads
17.
lørdag
13.00
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U15
U15 drenge Liga 4 (A) (2006) - Forår 2021 • Pulje 1
Ulbølle Stadion
Marienlyst
Ulbølle Stadion
17.
lørdag
13.30
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U11
U11 drenge M/A (født 2010), forår 2021 Turnering • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
Dalum IF (3)
V.Skerninge Stadion
17.
lørdag
15.00
Nr. Lyndelse/Søby F.C.
-
Herrer
Senior
Herre S2 - 2020/2021 • Pulje 4
Carl Nielsen Hallen
Egebjerg Fodbold
Carl Nielsen Hallen
17.
lørdag
15.00
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8M (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
NØFF
V.Skerninge Stadion
17.
lørdag
15.00
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Forår 2021 • HS3.2 - Pulje 3
Ulbølle Stadion
Korinth IF
Ulbølle Stadion
Kommende stævner
Maj 2019
5.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.00
B 1909
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Vindinge BK
B.1909s anlæg
5.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Fjordager IF
B.1909s anlæg
12.
søndag
10.00
OKS
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Ø.B.
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Kirkeby IF
S.f.B. Hellegårdsvej
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Hårby BK
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
10.30
Stenstrup IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Egebjerg Fodbold
S.f.B. Hellegårdsvej
12.
søndag
10.45
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
FC Broby
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
SFF 2015
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Egebjerg Fodbold
S.f.B. Hellegårdsvej
12.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Dalum IF (1)
Tingløkkeskolen
12.
søndag
11.30
Dalum IF (2)
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Egebjerg Fodbold
Ulbølle Stadion
12.
søndag
11.30
Krarup Espe Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Egebjerg Fodbold
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
S.f.B.
S.f.B. Hellegårdsvej