Menu

Stillinger og resultater

Nyheder 20. august kl. 13:48
Træningsoversigt efterår 2021 - Børn/ungdomsafdelingen
Nyheder
11. august kl. 21:25 Generalforsamling i Egebjerg Fodbold d. 6/9 2021
Nyheder
26. februar kl. 10:27 Egebjerg Fodbold genåbner
Nyheder
29. oktober kl. 21:09 Egebjerg Fodbolds Corona retningslinjer for indendørstræning i ungdomsafdelingen
Nyheder
29. august kl. 09:32 Pokalkamp tirsdag d. 1/9 kl. 17.15
Kommende kampe
Oktober 2021
24.
søndag
11.00
Egebjerg Fodbold
livescore
-
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 1
Ulbølle Stadion
Stjernen BK
Ulbølle Stadion
24.
søndag
13.45
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge 8M M (2010) - efterår 2021 • Pulje 2
V.Skerninge Stadion
MG & BK
V.Skerninge Stadion
24.
søndag
15.00
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge 8M C (2010) - efterår 2021 • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
FC Broby/Verninge
V.Skerninge Stadion
25.
mandag
17.00
Morud IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger 8M (2007) - efterår 2021 • Pulje 1
MORUD VVS-EL STADION
Egebjerg Fodbold
MORUD VVS-EL STADION
29.
fredag
18.30
Fortuna Svendborg
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Egebjerg Fodbold
S.f.B. Hellegårdsvej
30.
lørdag
10.00
Ringe BK
-
Herrer
U12
U12 drenge 8M C (2010) - efterår 2021 • Pulje 1
Ringe Stadion
Egebjerg Fodbold
Ringe Stadion
30.
lørdag
12.00
Egebjerg Fodbold (1)
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 1
Ulbølle Stadion
Tåsinge f. B.
Ulbølle Stadion
30.
lørdag
15.00
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 1
Ulbølle Stadion
Thurø BK af 1920
Ulbølle Stadion
Kommende stævner
Maj 2019
5.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.00
B 1909
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Vindinge BK
B.1909s anlæg
5.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Fjordager IF
B.1909s anlæg
12.
søndag
10.00
OKS
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Ø.B.
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Kirkeby IF
S.f.B. Hellegårdsvej
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Hårby BK
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
10.30
Stenstrup IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Egebjerg Fodbold
S.f.B. Hellegårdsvej
12.
søndag
10.45
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
FC Broby
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
SFF 2015
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Egebjerg Fodbold
S.f.B. Hellegårdsvej
12.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Dalum IF (1)
Tingløkkeskolen
12.
søndag
11.30
Dalum IF (2)
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Egebjerg Fodbold
Ulbølle Stadion
12.
søndag
11.30
Krarup Espe Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Egebjerg Fodbold
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
S.f.B.
S.f.B. Hellegårdsvej