Menu
Nyheder 11. marts kl. 20:33
Træningsoversigt forår 2022 - Børn/ungdomsafdelingen
Nyheder
11. august kl. 21:25 Generalforsamling i Egebjerg Fodbold d. 6/9 2021
Nyheder
26. februar kl. 10:27 Egebjerg Fodbold genåbner
Nyheder
29. oktober kl. 21:09 Egebjerg Fodbolds Corona retningslinjer for indendørstræning i ungdomsafdelingen
Nyheder
29. august kl. 09:32 Pokalkamp tirsdag d. 1/9 kl. 17.15
Kommende kampe
November 2022
26.
lørdag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2011) 26/11 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Gislev IF
Tullebølle-Hallen
26.
lørdag
10.42
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2011) 26/11 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Stjernen BK
Tullebølle-Hallen
26.
lørdag
11.03
Glamsbjerg IF
Spillet
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2011) 26/11 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Egebjerg Fodbold
Tullebølle-Hallen
26.
lørdag
11.17
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2011) 26/11 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Stjernen BK. (2)
Tullebølle-Hallen
27.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 27/11 • Pulje 1
Rantzausminde Hallen (inde)
KRFK
Rantzausminde Hallen (inde)
27.
søndag
10.28
Vindinge BK (2)
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 27/11 • Pulje 1
Rantzausminde Hallen (inde)
Egebjerg Fodbold
Rantzausminde Hallen (inde)
27.
søndag
10.42
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 27/11 • Pulje 1
Rantzausminde Hallen (inde)
Vindinge BK (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
27.
søndag
11.03
Aarup BK
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 27/11 • Pulje 1
Rantzausminde Hallen (inde)
Egebjerg Fodbold
Rantzausminde Hallen (inde)
27.
søndag
11.17
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 27/11 • Pulje 1
Rantzausminde Hallen (inde)
Dalum IF
Rantzausminde Hallen (inde)
27.
søndag
12.27
Stjernen BK (1)
-
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2013) 27/11 • Pulje 4
Tullebølle-Hallen
Egebjerg Fodbold
Tullebølle-Hallen
27.
søndag
12.48
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2013) 27/11 • Pulje 4
Tullebølle-Hallen
Rudkøbing BK
Tullebølle-Hallen
27.
søndag
13.16
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2013) 27/11 • Pulje 4
Tullebølle-Hallen
Tommerup BK
Tullebølle-Hallen
27.
søndag
13.51
Søndersø BK (1)
-
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2013) 27/11 • Pulje 4
Tullebølle-Hallen
Egebjerg Fodbold
Tullebølle-Hallen
Kommende stævner
Maj 2019
5.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.00
B 1909
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Vindinge BK
B.1909s anlæg
5.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Fjordager IF
B.1909s anlæg
12.
søndag
10.00
OKS
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Ø.B.
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
SfB Ryttervej
Kirkeby IF
SfB Ryttervej
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Hårby BK
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
10.30
Stenstrup IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
SfB Ryttervej
Egebjerg Fodbold
SfB Ryttervej
12.
søndag
10.45
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
FC Broby
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
SFF 2015
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
SfB Ryttervej
Egebjerg Fodbold
SfB Ryttervej
12.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Dalum IF (1)
Tingløkkeskolen
12.
søndag
11.30
Dalum IF (2)
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Egebjerg Fodbold
Ulbølle Stadion
12.
søndag
11.30
Krarup Espe Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Egebjerg Fodbold
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
SfB Ryttervej
S.f.B.
SfB Ryttervej