Menu

Stillinger og resultater

Nyheder 11. marts kl. 20:33
Træningsoversigt forår 2022 - Børn/ungdomsafdelingen
Nyheder
11. august kl. 21:25 Generalforsamling i Egebjerg Fodbold d. 6/9 2021
Nyheder
26. februar kl. 10:27 Egebjerg Fodbold genåbner
Nyheder
29. oktober kl. 21:09 Egebjerg Fodbolds Corona retningslinjer for indendørstræning i ungdomsafdelingen
Nyheder
29. august kl. 09:32 Pokalkamp tirsdag d. 1/9 kl. 17.15
Kommende kampe
September 2022
29.
torsdag
18.00
Tved BK
-
Herrer
U12
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 • Pulje Syd
Tved Stadion
Egebjerg Fodbold
Tved Stadion
Oktober 2022
1.
lørdag
10.00
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
B.1913
V.Skerninge Stadion
1.
lørdag
10.30
Egebjerg Fodbold (1)
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 1
Ulbølle Stadion
Aarslev BK
Ulbølle Stadion
1.
lørdag
11.15
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 1
V.Skerninge Stadion
O K S
V.Skerninge Stadion
1.
lørdag
14.30
Egebjerg Fodbold
-
Kvinder
U14
U14 Piger (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 1
Ulbølle Stadion
Fortuna Svendborg
Ulbølle Stadion
2.
søndag
11.00
NØFF
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 2
Munkebo Idrætscenter
Egebjerg Fodbold (2)
Munkebo Idrætscenter
2.
søndag
13.00
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M) • Pulje 5
Ulbølle Stadion
SfB
Ulbølle Stadion
2.
søndag
15.00
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2022 • Pulje 1
Ulbølle Stadion
Oure Fodbold Akademi
Ulbølle Stadion
4.
tirsdag
17.30
Egebjerg Fodbold
-
Kvinder
U14
U14 Piger (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 1
Ulbølle Stadion
Assens FC
Ulbølle Stadion
Kommende stævner
Maj 2019
5.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.00
B 1909
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Vindinge BK
B.1909s anlæg
5.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Fjordager IF
B.1909s anlæg
12.
søndag
10.00
OKS
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Ø.B.
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
SfB Ryttervej
Kirkeby IF
SfB Ryttervej
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Hårby BK
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
10.30
Stenstrup IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
SfB Ryttervej
Egebjerg Fodbold
SfB Ryttervej
12.
søndag
10.45
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
FC Broby
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
SFF 2015
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
SfB Ryttervej
Egebjerg Fodbold
SfB Ryttervej
12.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Dalum IF (1)
Tingløkkeskolen
12.
søndag
11.30
Dalum IF (2)
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Egebjerg Fodbold
Ulbølle Stadion
12.
søndag
11.30
Krarup Espe Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Egebjerg Fodbold
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
SfB Ryttervej
S.f.B.
SfB Ryttervej