Menu
Nyheder 20. august kl. 13:48
Træningsoversigt efterår 2021 - Børn/ungdomsafdelingen
Nyheder
11. august kl. 21:25 Generalforsamling i Egebjerg Fodbold d. 6/9 2021
Nyheder
26. februar kl. 10:27 Egebjerg Fodbold genåbner
Nyheder
29. oktober kl. 21:09 Egebjerg Fodbolds Corona retningslinjer for indendørstræning i ungdomsafdelingen
Nyheder
29. august kl. 09:32 Pokalkamp tirsdag d. 1/9 kl. 17.15
Kommende kampe
Januar 2022
22.
lørdag
10.06
Egebjerg Fodbold (1)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Stjernen - Thurø
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
10.14
Egebjerg Fodbold (1)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge A (2010) 22/1-22 • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
B1913
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
10.18
Egebjerg Fodbold (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
ERI (1)
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
10.28
Egebjerg Fodbold (1)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge A (2010) 22/1-22 • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Dalum IF (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
10.36
Egebjerg Fodbold (1)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
ERI (1)
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
10.42
O K S (1)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge A (2010) 22/1-22 • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Egebjerg Fodbold (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
10.42
Egebjerg Fodbold (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
ERI (2)
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
10.56
Stjernen BK
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge A (2010) 22/1-22 • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Egebjerg Fodbold (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
11.00
Egebjerg Fodbold (1)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Egebjerg Fodbold (2)
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
11.10
Egebjerg Fodbold (1)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge A (2010) 22/1-22 • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
B1913
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
11.24
Egebjerg Fodbold (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Tåsinge f. B.
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
11.30
ERI (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Egebjerg Fodbold (1)
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
11.31
Dalum IF (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge A (2010) 22/1-22 • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Egebjerg Fodbold (2)
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
11.36
Vindinge BK
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Egebjerg Fodbold (2)
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
11.52
Egebjerg Fodbold (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge A (2010) 22/1-22 • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Tarup/Paarup IF
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
11.54
Tåsinge f. B.
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Egebjerg Fodbold (1)
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
12.12
Egebjerg Fodbold (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Tved BK
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
12.20
Egebjerg Fodbold (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge A (2010) 22/1-22 • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
O K S (2)
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
12.24
Egebjerg Fodbold (1)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Vindinge BK
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
12.36
Tved BK
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Egebjerg Fodbold (1)
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
12.42
Stjernen - Thurø
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 3
Tullebølle-Hallen
Egebjerg Fodbold (2)
Tullebølle-Hallen
22.
lørdag
12.55
ØB
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge A (2010) 22/1-22 • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Egebjerg Fodbold (2)
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
13.09
O K S (3)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge A (2010) 22/1-22 • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Egebjerg Fodbold (2)
Allested-Vejle Fritidscenter
23.
søndag
14.06
TTLF
-
Herrer
U16
Inde - U16 drenge B (2006) - 2. halvdel • Pulje 1
Arena Assens - Hal 1
Egebjerg Fodbold
Arena Assens - Hal 1
23.
søndag
14.36
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U16
Inde - U16 drenge B (2006) - 2. halvdel • Pulje 1
Arena Assens - Hal 1
Søhus Stige (2)
Arena Assens - Hal 1
23.
søndag
14.40
Skårup IF (1)
-
Herrer
U15
Inde - U15 drenge A (2007) - 2. halvdel • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Egebjerg Fodbold
Ebberup Hallen (inde)
23.
søndag
15.00
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U16
Inde - U16 drenge B (2006) - 2. halvdel • Pulje 1
Arena Assens - Hal 1
Kværndrup
Arena Assens - Hal 1
23.
søndag
15.08
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U15
Inde - U15 drenge A (2007) - 2. halvdel • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Ebberup Hallen (inde)
23.
søndag
15.18
Assens FC
-
Herrer
U16
Inde - U16 drenge B (2006) - 2. halvdel • Pulje 1
Arena Assens - Hal 1
Egebjerg Fodbold
Arena Assens - Hal 1
23.
søndag
15.22
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U15
Inde - U15 drenge A (2007) - 2. halvdel • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
FEH Fodbold
Ebberup Hallen (inde)
23.
søndag
15.36
Skårup IF (2)
-
Herrer
U15
Inde - U15 drenge A (2007) - 2. halvdel • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Egebjerg Fodbold
Ebberup Hallen (inde)
23.
søndag
15.42
Søhus Stige (1)
-
Herrer
U16
Inde - U16 drenge B (2006) - 2. halvdel • Pulje 1
Arena Assens - Hal 1
Egebjerg Fodbold
Arena Assens - Hal 1
23.
søndag
16.06
Morud IF
-
Herrer
U16
Inde - U16 drenge B (2006) - 2. halvdel • Pulje 1
Arena Assens - Hal 1
Egebjerg Fodbold
Arena Assens - Hal 1
23.
søndag
16.11
FEH Fodbold
-
Herrer
U16
Inde - U16 drenge A (2006) - 2. halvdel • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Egebjerg Fodbold
Ebberup Hallen (inde)
23.
søndag
16.25
Røde Stjerne (1)
-
Herrer
U16
Inde - U16 drenge A (2006) - 2. halvdel • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Egebjerg Fodbold
Ebberup Hallen (inde)
23.
søndag
16.30
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U16
Inde - U16 drenge B (2006) - 2. halvdel • Pulje 1
Arena Assens - Hal 1
Aarup BK
Arena Assens - Hal 1
23.
søndag
16.53
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U16
Inde - U16 drenge A (2006) - 2. halvdel • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Aarslev BK
Ebberup Hallen (inde)
23.
søndag
17.07
Egebjerg Fodbold
-
Herrer
U16
Inde - U16 drenge A (2006) - 2. halvdel • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Morud IF
Ebberup Hallen (inde)
23.
søndag
17.21
Røde Stjerne (2)
-
Herrer
U16
Inde - U16 drenge A (2006) - 2. halvdel • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Egebjerg Fodbold
Ebberup Hallen (inde)
Kommende stævner
Maj 2019
5.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.00
B 1909
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Egebjerg Fodbold
B.1909s anlæg
5.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Vindinge BK
B.1909s anlæg
5.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2009) 5M - 5/5 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Fjordager IF
B.1909s anlæg
12.
søndag
10.00
OKS
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Ø.B.
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Ryttervej
Kirkeby IF
S.f.B. Ryttervej
12.
søndag
10.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Hårby BK
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
10.30
Stenstrup IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Ryttervej
Egebjerg Fodbold
S.f.B. Ryttervej
12.
søndag
10.45
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Egebjerg Fodbold
Tingløkkeskolen
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
FC Broby
Ulbølle Stadion
12.
søndag
10.45
Egebjerg Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
SFF 2015
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Ryttervej
Egebjerg Fodbold
S.f.B. Ryttervej
12.
søndag
11.30
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M A 12/5 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Dalum IF (1)
Tingløkkeskolen
12.
søndag
11.30
Dalum IF (2)
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge (2010) 5M C 12/5 • Pulje 7
Ulbølle Stadion
Egebjerg Fodbold
Ulbølle Stadion
12.
søndag
11.30
Krarup Espe Fodbold
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger (2007) 5M 12/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Egebjerg Fodbold
Espe Hallen (ude)
12.
søndag
12.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2011) 5M C 12/5 • Pulje 1
S.f.B. Ryttervej
S.f.B.
S.f.B. Ryttervej